M0NII
22 animembru din 23 mai 2015
Buna,eu sunt M0NII.Am 10ani si ...Nu prea ma pricep la desen pt. varsta mea da na.INCERC.
Daca nu va plac desenele mele va rog sa nu-mi lasati comentarii urate deoarece acestea ma fac sa ma simt...PENIBIL.
Din cate am vazut majoritatea sunteti fani anime...CA MINE :3
Bine,sper sa fim prieteni :3
Daca nu va plac desenele mele va rog sa nu-mi lasati comentarii urate deoarece acestea ma fac sa ma simt...PENIBIL.
Din cate am vazut majoritatea sunteti fani anime...CA MINE :3
Bine,sper sa fim prieteni :3
1
desene
10.00
rating mediu (6 voturi)
60.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene
Se încarcă…
