alexandra97

alexandra97

20 animembru din 27 mai 2007
SaLutT :) poi...sa incepem :P


imi place :


-sa ma dau cu rolele


-sa mananc pizza


-sa desenez


-sa dansez


sa ma uit la desene :))


sa vb p mess cu prietenii


sa ma joc p calc


sa ies pe afara


culorile : portocaliu,albastru


portocalele


capsunii


leii


masinile marfa


cerul cand e senin


oamenii cand ma intzeleg


baietzii dragutzi


ora de muzica ........








si ....nu`mi place :





sa ma imite cnv


sa fac curat


sa mi se blocheze calcu


sa`mi pice netu`


orA d mate(si restul:D)


notele mici


caini murdari


baietzii disperatzi....


si aja mai departe :)):)):)) ..................................... datzi nijte comm la desenele mele :P ....k merita :) _ sed
8
desene
9.89
rating mediu (49 voturi)
60.6
rată succes
0
com. date
43
com. primite
0 desene

Se încarcă…