alexandra97
20 animembru din 27 mai 2007
SaLutT :) poi...sa incepem :P
imi place :
-sa ma dau cu rolele
-sa mananc pizza
-sa desenez
-sa dansez
sa ma uit la desene :))
sa vb p mess cu prietenii
sa ma joc p calc
sa ies pe afara
culorile : portocaliu,albastru
portocalele
capsunii
leii
masinile marfa
cerul cand e senin
oamenii cand ma intzeleg
baietzii dragutzi
ora de muzica ........
si ....nu`mi place :
sa ma imite cnv
sa fac curat
sa mi se blocheze calcu
sa`mi pice netu`
orA d mate(si restul:D)
notele mici
caini murdari
baietzii disperatzi....
si aja mai departe :)):)):)) ..................................... datzi nijte comm la desenele mele :P ....k merita :) _ sed
imi place :
-sa ma dau cu rolele
-sa mananc pizza
-sa desenez
-sa dansez
sa ma uit la desene :))
sa vb p mess cu prietenii
sa ma joc p calc
sa ies pe afara
culorile : portocaliu,albastru
portocalele
capsunii
leii
masinile marfa
cerul cand e senin
oamenii cand ma intzeleg
baietzii dragutzi
ora de muzica ........
si ....nu`mi place :
sa ma imite cnv
sa fac curat
sa mi se blocheze calcu
sa`mi pice netu`
orA d mate(si restul:D)
notele mici
caini murdari
baietzii disperatzi....
si aja mai departe :)):)):)) ..................................... datzi nijte comm la desenele mele :P ....k merita :) _ sed
8
desene
9.89
rating mediu (49 voturi)
60.6
rată succes
0
com. date
43
com. primite
0 desene
Se încarcă…
