← galerie

Flori in ianuarie ?!

de XxXDidiBoboXxX · publicat 29 noiembrie 2009 la 16:53

ishi fac curajul sa apara nijte florin tocmai in anotimpul rece . curajul lor mira vecinele lor de sub pamant care le trag inapoi.... insa ele se incapatzaneaza si raman deasupra lor ..... asha cum se zice....unde\'s moooltzi puterea creshte

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.