← galerie

schitza^_^

de paleu emma · publicat 18 decembrie 2009 la 19:53

miss misa(adica ::misamisa::)pot sa fiu nasa sau...orice alceva la botez?????????plz:D

tag-uri: #schita#anime

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.