← galerie

inima

de Prettyiasmy · publicat 25 februarie 2011 la 20:29

vazand banca mea de la scoala m-am gandit sa imi pun "amprenta"pe banca shi sa desenez ceva shi asta a fost primul lucru venit in minte desenul a fost super tare shi l-am pus aici

tag-uri: #inger#inima

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.