Chibi <3
de KatsuChan^^ · publicat 12 septembrie 2013 la 10:17
pt. sellii, antonia15, biancabobocea, xobito si Ayidaa (cei cu care am facut colab.)
tag-uri: #cute thing lalala bunny pink
pt. sellii, antonia15, biancabobocea, xobito si Ayidaa (cei cu care am facut colab.)