← galerie

Eu si snejinki

de Zaychik^.^ · publicat 18 noiembrie 2013 la 18:20

Un desen dupa o poza cu mine in vizita la o ruda in Rusia. Nu e chiar reusit, dar... eh, e al 2-lea desen al meu!

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.