Jake
de AdventureTimeGenderbend · publicat 28 august 2014 la 09:31
Pentru Cescuta, care m-a intrebat cand o sa-l desenez, si la titlu v-a afla cum se scrie.Cu placere!Si multumesc pentru idee!
Pentru Cescuta, care m-a intrebat cand o sa-l desenez, si la titlu v-a afla cum se scrie.Cu placere!Si multumesc pentru idee!