← galerie

plangand

de i-o-n-e-l-a · publicat 28 decembrie 2008 la 22:12

stiu k am gresit genele dar.......deh...nu-s profesionista:P....si app...:((mi-au strikt astia desenu k eu nu am folosit pensula asa groasa...:(

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.