plangand
de i-o-n-e-l-a · publicat 28 decembrie 2008 la 22:12
stiu k am gresit genele dar.......deh...nu-s profesionista:P....si app...:((mi-au strikt astia desenu k eu nu am folosit pensula asa groasa...:(
stiu k am gresit genele dar.......deh...nu-s profesionista:P....si app...:((mi-au strikt astia desenu k eu nu am folosit pensula asa groasa...:(